Wdzięczność

Czy kiedykolwiek zatrzymaliście się na chwilkę by pomyśleć o tym, jak ważna jest wdzięczność?
Od dziecka uczono nas słowa "dziękuję", ale czy za każdym razem mówiąc do kogoś to słowo, mówimy je szczerze i prawdziwie, czy wychodzi ono z naszych ust z automatu? Czy czujemy się spełnieni za każdym razem, gdy usłyszymy "dziękuję" z czyiś ust? :) warte przemyślenia :)

Słowa wdzięczności mają potężną moc, bo właśnie w takiej sytuacji miejsce strachu wypełnia miłość, szacunek i spokój. Nasza wyobraźnia kreuje nasze życie, a swój wkład w to wnosi każda myśl i każde wypowiedziane zdanie. Niestety w dzisiejszym świecie wiele ludzi ogłasza smutek, nienawiść, żal czy złość  - to wszystko promieniuje na nas. Czy chcesz  świadomie kreować swój dzień? być szczęśliwym niezależnie od humoru Pani sprzedającej Ci rano pieczywo czy kolegi z pracy? Wszyscy słyszeliśmy o prawie przyciągania, które mówi, że przyciągamy to, na czym jesteśmy skoncentrowani. W takim razie na czym się skupiasz? Czy nieustannie się zamartwiasz? Jeśli tak, to pora zmienić stare przyzwyczajenia! :)))

W taki sposób wdzięczność może zmienić kierunek Twojego działania? 
np. sporządź dwie listy, ponumeruj je od 1 do 5 - wystarczy na początek. Pierwsza lista to rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni w swoim dotychczasowym życiu (np. za pyszne śniadanie), zaś druga to "wdzięcznościowe intencje". Zapisz na niej rzeczy, które masz nadzieje stworzyć w niedalekiej przyszłości (np. jestem wdzięczny za szczęśliwą i bezkorkową podróż do pracy).

Niezależnie w jaki sposób to zrobisz, to już będzie pierwszy ogromny krok do przodu. Wszechświat na prawdę słyszy nasze myśli i czuje ich energię - to od nas zależy jak wysokie wibracje będziemy wysyłać :)
Każdego poranka pomyśl o liście, zapisuj coraz więcej punktów, zobaczysz, że nie będziesz musiał się nad tym głowić, ponieważ ilość "cudów" będzie się zwiększać, bądź po prostu zaczniesz je baczniej dostrzegać i obserwować :)

Poczuj co tak na prawdę jest Ci potrzebne, czego pragniesz by zrealizowało się w Twoim życiu.
Podczas pracy dziękczynna modlitwa do aniołów:

Drogie Anioły,
jestem wdzięczna/-y za otrzymanie błogosławieństwa.
Dziękuję za to, że mnie wspieracie w ich tworzeniu!
I tak jest!pozdrawiam z miłością,
Anielska Dusza.