Moim głównym celem jest uświadomienie Tobie w jak prosty sposób możesz stać się najszczęśliwszą osobą w całym
wszechświecie. Dając sobie miłość, tak na prawdę dajesz ją wszystkim wokół. 
Zapraszam do pięknego świata :)


Teraz masz okazję poznać mnie bliżej :)


Ksenia :

Kilka lat temu po raz pierwszy spotkałam się z terapiami naturalnymi, filozofią wschodu czy technikami medytacji. Od tamtej pory mój świat się bardzo zmienił, zmieniło się wszystko. Odeszłam z pracy, zainteresowania z automatu się zmieniły a ja zajęłam się tylko rozwojem samej siebie. Pogłębiając wiedzę trafiałam na coraz to nowsze warsztaty, potem na kolejne kursy, gdzie nauczyłam się wielu technik. Poza terapią anielską są to głównie Chirurgia Fantomowa oraz Terapie kwantowe.

Teraz podczas mojej terapii mogę dać Tobie potwierdzenie, że idziesz w dobrym bądź też niekoniecznie odpowiednim dla siebie kierunku. Pomóc w odnalezieniu w sobie zdrowia, równowagi i spokoju, który w dziejszych czasach jest nam tak bardzo potrzebny. Ukoić ból w chorobie i umożliwić Ci się z nią pożegnać. Pomogę zmienić Twoje życie, jeśli tylko sam/-a będziesz tego chciał/-a.

Na co dzień jestem ciepłą, serdeczną i uśmiechniętą duszyczką, która serce na dłoni jest w stanie ofiarować każdemu. Kocham naturę, rower, ciszę, lasy, góry, jeziora, łąki, śpiew ptaków, biegające obok mnie zwierzęta, fruwające nad głową kolorowe motyle, wschody i zachody słońca, powoli też zakochuje się w jodze:) Ładuję wtedy baterie swojej duszy. Anioły regularnie motywują mnie do działania z miłością, szczerością i dobrocią, a ludzie którzy po terapii z lekkością wracają do swego domu potwierdzają tylko fakt, że wybrałam najlepszą drogę realizowania i spełnienia samej siebie.

UZDRAWIAĆ znaczy USZCZĘŚLIWIAĆ