Naszym głównym celem jest uświadomienie Tobie w jak prosty sposób możesz stać się najszczęśliwszą osobą w całym
wszechświecie. Dając sobie miłość, tak na prawdę dajesz ją wszystkim wokół. 
Zapraszamy do pięknego świata :)


Teraz masz okazję poznać nas bliżej :)


Maciej: 

Od dawna interesowałem się rozwojem duchowym. Znałem podstawowe informacje z tego zakresu, ale ciągle było mi mało... od zawsze też uwielbiałem medytować, poznawać ten świat na nowo i zawsze z innej strony. Moje życie potoczyło się w taki sposób że zacząłem rozwijać swoje zdolności i otwierać się na swoje talenty. Czegoś jednak zawsze mi brakowało. Tym brakującym w moim życiu ogniwem była moja DUSZA. Postanowiłem ją odkryć i zaprzyjaźnić się z nią na nowo :) i wtedy wszystko zaczęło się zmieniać :)


W międzyczasie podczas medytacji zaczęło przychodzić do mnie to, że mam jeszcze jeden nieodkryty talent (oprócz Duszy) - a raczej dar, który otrzymałem - jest to jasnowidzenie. Z dnia na dzień zaczęło ono się rozwijać i w coraz to mocniejszym tempie być ze mną już nie tylko w trakcie medytacji, ale i na co dzień. 


Następnie Dusza przysłała mi nową autorską metodę uzdrawiania i pracy z energią, czyli Uzdrawianie Duszy - Terapia Duszy którą wykorzystuję aby pomagać innym.

I tak stapiając się coraz bardziej z Duszą odkryłem że to umiejętność kontaktu z nią jest moim największym talentem którym mogę dzielić się z innymi i uczyć jak każdy może to zrobić samemu :)

Całą swoją pracę wykonuję z sercem, jest to moja największa pasja.
Po prostu robię to co kocham :)


Kocham też wyciszające spacery i kontakt z naturą.
Las jest moim drugim domem.
Ksenia :

Kilka lat temu po raz pierwszy spotkałam się z terapiami naturalnymi, filozofią wschodu czy technikami medytacji. Od tamtej pory mój świat się bardzo zmienił, zmieniło się wszystko. Odeszłam z pracy, zainteresowania z automatu się zmieniły a ja zajęłam się tylko rozwojem samej siebie. Pogłębiając wiedzę trafiałam na coraz to nowsze warsztaty, potem na kolejne kursy, gdzie nauczyłam się wielu technik. Poza terapią anielską są to głównie Chirurgia Fantomowa oraz Terapie kwantowe.

Teraz podczas mojej terapii mogę dać Tobie potwierdzenie, że idziesz w dobrym bądź też niekoniecznie odpowiednim dla siebie kierunku. Pomóc w odnalezieniu w sobie zdrowia, równowagi i spokoju, który w dziejszych czasach jest nam tak bardzo potrzebny. Ukoić ból w chorobie i umożliwić Ci się z nią pożegnać. Pomogę zmienić Twoje życie, jeśli tylko sam/-a będziesz tego chciał/-a.

Na co dzień jestem ciepłą, serdeczną i uśmiechniętą duszyczką, która serce na dłoni jest w stanie ofiarować każdemu. Kocham naturę, rower, ciszę, lasy, góry, jeziora, łąki, śpiew ptaków, biegające obok mnie zwierzęta, fruwające nad głową kolorowe motyle, wschody i zachody słońca, powoli też zakochuje się w jodze:) Ładuję wtedy baterie swojej duszy. Anioły regularnie motywują mnie do działania z miłością, szczerością i dobrocią, a ludzie którzy po terapii z lekkością wracają do swego domu potwierdzają tylko fakt, że wybrałam najlepszą drogę realizowania i spełnienia samej siebie.

UZDRAWIAĆ znaczy USZCZĘŚLIWIAĆ