Kochani poniżej przedstawiamy kilka opinii dotyczących naszej pracy:

Chcę tutaj podziękować dwóm cudownym osobom: Kseni i Maćkowi-to duet niezwykły!
Ksenia Baranik uzdrawia ciało i robi to na takim poziomie, że ja jeszcze nie spotkałam takiego! A doświadczyłam i sama znam wiele metod samouzdrawiania.
Zachorowałam niedawno na półpasiec- to bardzo bolesne wirusowe zapalenie nerwów i wysypka na połowie ciała. Trwa ok.3 tygodni i się leży, bo organizm jest bardzo osłabiony. Ksenia zrobiła mi zabieg ( zdalnie) w niedzielę rano, ból trochę zelżał, w poniedziałek leżałam plackiem, we wtorek trochę pracowałam, we środę Ksenia zrobiła mi zabieg drugi raz ( zdalnie)- ból był już prawie niezauważalny. We czwartek byłam u lekarki w przychodni- potwierdziła że to półpasiec, ale że wysypka schodzi, nie zarażam już i nie ma potrzeby brać żadnych leków! I ja dałam już radę medytować i utrzymywać regenerację ciała.
A w piątek i sobotę prowadziłam warsztaty dla 40 osób! Nie brałam żadnych leków, przeciwbólowych czy innych!
To niebywałe i wykracza poza medyczne statystyki i wiedzę!
Polecam Wam gorąco Ksenię!! To WIELKA UZDROWICIELKA!
Maciej Kowalski -o sobie mówi, że jest jasnowidzem i tak faktycznie jest, ale to, w jaki sposób pracuje i pomaga niełatwo pojąć rozumem!
Kontaktuje się z duszą, scala ją z sercem, umysłem i podświadomością. Oczyszcza energetycznie osoby, relacje, trudne programy idące z rodu, mieszkania i miejsca. Przywraca spokój, radość, odpowiada na pytania- bardziej co zrobić, by lepiej żyć, by zmienić siebie, niż co będzie ( bo i po co to wiedzieć?)
Maciek to WIELKI DUCHOWY UZDROWICIEL.
Kochani, taki tandem tutaj mamy.
Spędziłam z Ksenią i Maćkiem kilka dni, poczułam, poznałam ich, komunikowaliśmy się umysłem, sercem i duszą- i z całego serca i z duszy polecam to, co robią, jak pracują, jak pomagają!!

Dorota
_____________________________________________________________________________________________

Zdecydowanie i z całego serca polecam sesje oczyszczania i chirurgii fantomowej z Ksenią. Ksenia pracowała ze mną i z moją 10letnią córką, cierpiącą na atopowe zapalenie skóry. Setki wizyt u dermatologów, alergologów, pediatrów, akupunkturzystów, tony kremów, chemicznych i naturalnych i zero rezultatów. Po sesji chirurgii fantomowej efekt niemalże natychmiastowy, a reakcją mojej córki było dotykanie gładkich powiek ze łzami szczęścia: 'Mama, mam normalną skóre! Mama, dziękuję!' Obie płakałyśmy <3
Na mojej twarzy zniknął rumień, popękane naczynka i zmarszczki, a w sercu pojawił się spokój i bezpieczeństwo.
Zdecydowanie polecam! <3
Ania

_____________________________________________________________________________________________________________

Maciek przeprowadził u mnie terapie podłączenia duszy z ciałem. Teraz po upływie kilku miesięcy zauważyłam, że w moim życiu zaczęło się wszystko układać. Podejmuje właściwe decyzje. Maciek pousuwał mi także wiele blokad z mojej podświadomości, po usunięciu których czuję się silna i osadzona w sobie. Mam w sobie spokój i wyciszenie. Skorzystałam także z terapii oczyszczających z bytów, ciemnych energii, które się do nas podczepiają (jeśli te energie są podczepione do nas to czujemy się nerwowi, osłabieni a w życiu przytrafiają się trudne dziwne sytuacje - nie układa się w życiu). Po oczyszczeniu z tych energii wszystko wraca do normy.

Maciek jest osoba ciepłą i życzliwie nastawioną do ludzi.

Pozdrawiam  Irena
_____________________________________________________________________________________________________________

Zwróciłam się do Maćka z rozgardiaszem życiowym, z którym sobie nie radze. Byłam pełna wątpliwości, poczucia winy i niepewności o swoją przyszłość..

Poprosiłam go o pomoc - o jasnowidzenie.

Dostałam informacje, które mnie zaskoczyły i trochę zbyt piękne są dla mojej głowy i trudno mi w nie uwierzyć, ale już kilka z wizji Maćka się potwierdziło, oby tak dalej, ale tylko to, co pozytywne.. :) jestem mile zaskoczona.

Współpracuje mi się bardzo dobrze, dziękuję za cierpliwość, życzliwość i możliwość korzystania z tak pięknych darów.

Kasia.

_____________________________________________________________________________________________________________

Skorzystałem w dwóch przypadkach z zabiegów - sesji u Maćka. Pierwsza sesja dotyczyła przeziębienia, po niej po kilku godzinach najbardziej uciążliwy katar ustąpił częściowo , natomiast dopełnieniem były zalecone inhalacje z naparu wodno – solankowego (nie miałem czasu na chorowanie, musiałem szybko się z tym uporać i udało się).

Następnie zdecydowałem się na sesje z powodów bóli krzywego kręgosłupa, z których dwie odbyłem osobiście oraz dwie były telefoniczne. Po tych sesjach ból ustąpił częściowo, natomiast kręgosłup zaczął się prostować. Następnie zostałem skierowany na zabiegi, które wspomogły uwolnienia się od bólu. Nie wiem jak dla kogo, ale na mnie osobiście zadziałało i ma to sens, ale tylko wtedy, kiedy się w to uwierzy. Ja nie wierzyłem, ale się zdecydowałem, gdy ból już był nieznośny... ja to zrobiłem i są efekty z czego się cieszę.

Pozdrawiam Mirek

_________________________________________________________________________________________________

Zdecydowałam się na zgłoszenie dlatego, że źle czułam się w swoim ciele, byłam naładowana bardzo złymi emocjami. Korzystałam z usługi oczyszczania ciała i pola energetycznego.

Efekty były zauważone od razu. Poczułam "zdjęcie ciężaru" z mojego ciała i niemal od razu poczułam się lepiej. Byłam i jestem zadowolona ze współpracy i z czystym sumieniem mogę usługi polecić innym osobom.

Pozdrawiam,

Paulina