Podczas warsztatów nauczysz się wykonywać poniższe zabiegi:

 • OCZYSZCZANIE I HARMONIZOWANIE CZAKR
  Każda ziemska istota jest zbudowana z ciała fizycznego oraz z ciała duchowego. Ciało duchowe to nic innego jak energia krążąca
  w ciele, którą sami świadomie bądź też nieświadomie kontrolujemy. Myśli, relacje z ludźmi, nasze czyny i tp. mają ogromny wpływ na nasze centra energetyczne - tzw. czakry. W ciele istnieje ich wiele, natomiast pracę wykonuje się na głównych 7. Są one ułożone wzdłuż naszego kręgosłupa. Energia manifestuje się u samych lędźwi (stąd nazwa czakra podstawy) i porusza się ku górze aż do czubka naszej głowy (czakry korony). Każda z tych czakr odpowiada bezpośrednio za konkretny aspekt życia np. za myśli związanie z pieniędzmi, karierą, miłością, związkach, naszą przyszłością czy aspiracjami. Nasze ośrodki energetyczne nieprzerwanie promieniują energią oraz ją otrzymują. Jeśli zatem jesteśmy przepełnieni wiarą, miłością i dobrocią energia będzie przepływać harmonijnie i zdrowo, natomiast jeśli mamy negatywne myśli bądź wkrada się gdzieś strach nasze centra stają się coraz bardziej zabrudzone. Czarna, gęsta energia zaczyna blokować przepływ a my stajemy się ospali, tracimy energię do życia. Zwyczajnie zaczyna brakować nam równowagi, odczuwamy coraz większe zmęczenie lub wyczerpanie, nie będąc świadomi dlaczego tak się dzieje. Dzięki zabiegom oczyszczania i równowagi pozwolimy energii przepływać swobodnie a ciało odczuje momentalnie ulgę.

 • ODCINANIE STRUN ETERYCZNYCH
  Struny eteryczne to nic innego jak puste rurki łączące nasze czakry z innymi osobami, miejscami bądź przedmiotami, przez które przepływa energia. Tworzą się one na bazie więzi i rosną wraz z intensywnością relacji. Opierają się na strachu i w nieświadomy dla nas sposób oddają energię osobie po drugiej stronie. Jeśli zależy nam na zachowaniu własnej energii przy sobie, warto stosować zabieg odcinania strun, zapobiegniemy wtedy ataków tzw. wampirów energetycznych oraz uwolnimy się od niezdrowych relacji łączących nas z innymi. Po zabiegu nauczę Cię również jak samodzielnie przeprowadzać odcinanie strun i oczyszczać się cyklicznie.

 • PROCES PRZEBACZENIA
  Dzięki wybaczeniu nauczysz się przyjmować własne emocje, uwolnisz się od strachu, poczucia winy czy negatywnych uczuć. Podczas pracy z wybaczaniem nie będziesz zmieniać siebie, innych ludzi czy sytuacji, będzie to praca, dzięki której zwiększysz doświadczenie swojej wolności i w świadomy sposób przeniesiesz się w świat jedności i prawdy z samym sobą. Uwolnisz się od potrzeby obwiniania, poczucia wstydu czy chęci zemsty na kimkolwiek a przede wszystkim co za tym idzie - na samym sobie.  Dzięki pozbyciu się żalu ze swojego serca odnajdziesz ukojenie i spokój.

POZA TYM:
Doświadczysz kontaktu, spotkania i rozmowy ze swoim Aniołem Stróżem,
Podniesiesz swoje wibracje do wibracji anielskiej, 
Przejdziesz proces oczyszczania z Aniołami,
Nauczysz się tworzyć Anielską ochronę energetyczną.

Warsztaty wykonywane są online przez Skype